KONST / Litografier / Färglitografier 15053049
nr 1505 3049
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografier, 5 st, Maria Boczewska (f. 1940). 360 upplaga, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 41x42-41x36 cm. Signerad
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:59:26
22/11 13:35:15
300 kr
25/11 10:08:02
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska